Samochód osobowy

kategoria B

Motocykl i Motorower

kategoria A, A1, A2, AM

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w tym roku szkoła jedynka wykazała się najwyższą zdawalnością wśród tarnogórskich szkół jazdy i czwartą w ogólnym rankingu wszystkich szkół w WORD Bytom.

Oferujemy kompleksowy i profesjonalny kurs prawa jazdy, który przygotuje Cię do pewnego i odpowiedzialnego poruszania się po drogach. Nasza usługa została starannie zaprojektowana, aby zapewnić uczestnikom pełną gamę umiejętności potrzebnych do zdobycia prawa jazdy.

Nasi doświadczeni instruktorzy są wykwalifikowani, cierpliwi i zaangażowani w pomoc naszym kursantom. Nasz program edukacyjny skupia się na teorii i praktyce, zapewniając wszechstronne przygotowanie do egzaminu praktycznego i teoretycznego.

Nasz kurs prawa jazdy jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności za kierownicą. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, nasza usługa zapewni Ci solidne przygotowanie do zdobycia prawa jazdy i bezpiecznej jazdy na drogach.

Nasze pojazdy :

• Toyota Yaris III 1.0 - kat B (przygotowany do przeprowadzania egzaminów państwowych)
  • Toyota Yaris III 1.33VVTI - kat B
  • Motorower Romet ZK50 - kat AM
  • Motocykl Romet K125 - kat A1
  • Motocykl Gladius 650 - kat A2
  • Motocykl Gladius 650 - kat A

Z dumą chwalimy się: pierwszymi miejscami w rankingach D.Z. i Gazety Wyborczej wśród tarnogórskich szkół w latach 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2020.

Nasze atuty:

1. Doświadczona Kadra Instruktorów: Profesjonalni instruktorzy z bogatym doświadczeniem, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale także umiejętność przekazywania jej w sposób zrozumiały i skuteczny.
  2. Wykłady Online: Oferujemy bezpłatne wykłady w formie e-learningu.
  3. Personalizowane Podejście: Indywidualne podejście do każdego kursanta, dostosowane do jego tempa nauki, umiejętności i potrzeb.
  4. Płatności Ratalne: Oferujemy spłatę należności za kurs w trzech nieoprocentowanych ratach.
  5. Samochody Egzaminacyjne: nieustannie zwiększająca się flota pojazdów przygotowanych do przeprowadzania egzaminów państwowych, „zdajesz na tym samym na którym się uczysz”.
  6. Elastyczny Grafik Lekcji: Możliwość dostosowania harmonogramu lekcji do preferencji i zobowiązań ucznia.
  7. Kompleksowe Przygotowanie Teoretyczne i Praktyczne: Solidne przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego, z uwzględnieniem wszystkich aspektów jazdy.
  8. Wsparcie Na Każdym Etapie: Stałe wsparcie i pomoc w trakcie całego kursu, aby uczynić proces nauki przyjemnym i skutecznym.
  9. Bezpieczeństwo i Pewność Siebie: Kurs zapewnia nie tylko umiejętności prowadzenia pojazdu, ale także budowanie pewności siebie na drodze oraz świadomość zasad bezpieczeństwa.
  10. Przyjazna i Profesjonalna Atmosfera: Tworzenie przyjaznego środowiska, w którym uczniowie czują się komfortowo, co sprzyja skuteczniejszej nauce.
  11. Dostępność Zasobów Szkoleniowych: Dostęp do materiałów edukacyjnych, testów praktycznych i innych narzędzi wspierających naukę poza lekcjami.
  12. Przygotowanie Do Rzeczywistych Warunków Drogowych: Opanowanie umiejętności jazdy w różnych warunkach, aby być gotowym na różnorodne sytuacje na drodze.

Jeśli szukasz dobrej szkoły oferującej kursy motocyklowe na kategorie A, A2, A1 AM, to serdecznie zapraszamy do nas!

Jedynka to renomowana firma specjalizująca się w oferowaniu kompleksowych kursów dla osób pragnących uzyskać prawo jazdy kategorii:
- A

- A2

- A1

- AM

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość szkolenia oraz indywidualne podejście do każdego kursanta.

Co Oferujemy:

1. Doświadczeni Instruktorzy: Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców motocykli. Są oni przygotowani, by nie tylko przekazać niezbędną wiedzę teoretyczną, ale także dostarczyć praktyczne umiejętności niezbędne na drodze.

2. Nowoczesna Flota Pojazdów: Dysponujemy nowoczesnymi motocyklami, które są regularnie serwisowane i utrzymywane w doskonałym stanie technicznym. Zapewniamy kursantom bezpieczne i komfortowe warunki do nauki jazdy.

3. Elastyczny Grafik Szkoleń: Rozumiemy, że nasi kursanci mogą mieć różne obowiązki i harmonogramy. Dlatego oferujemy elastyczne godziny szkoleń, aby dopasować się do potrzeb każdego uczestnika kursu.

4. Kursy Przygotowujące do Egzaminu: Nasze kursy są starannie zaprojektowane, aby przygotować kursantów do zdania egzaminu praktycznego i teoretycznego z pierwszego podejścia. Dbamy o to, aby nasi uczniowie mieli pełne zrozumienie przepisów drogowych oraz doskonałe umiejętności jazdy.

5. Wsparcie i Indywidualne Podejście: Nasz zespół jest zawsze gotowy do udzielenia wsparcia i odpowiedzi na wszelkie pytania kursantów. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia, aby zapewnić mu najlepsze szanse na sukces.

Jeśli marzysz o zdobyciu prawa jazdy na motocykl i chcesz być pewny, że otrzymasz najlepsze szkolenie, nasze"motoszkolenie" to idealny wybór dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją motocyklową przygodę!

Nasza zdawalność